Hakkımızda

2005 Yılından beri İstanbul da Giyim Sektöründe yeni bir akım başlatan Diva ayakkabı ; Kadınların güncel yaşantılarında vazgeçilmezi haline gelen online ayakkabı-çanta satış mağazasıdır. En düşük fiyat politikasıyla, internet dünyasında benzersiz fiyatları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Uzun yıllardır, %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek sizlere hizmet vermekteyiz. Hızlı tüketim ürünlerindeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, müşteri memnuniyetini önemseyen hizmet anlayışımız ve uygun fiyatlarımız ile sizleri online satış mağazamıza bekliyoruz. Diva Ayakkabı olarak Mağaza hedefimiz, en kaliteli ürünleri en hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimizle buluşturmaktır.
Türkiye’nin Tüm illerine hızlı ve güvenilir kargolama Politikası ile ayakkabı ve çanta üretimi yaparak başlayan iş hayatımız, bu yöndeki bireysel ve profesyonel talepler sayesinde kapasitemizi arttırarak ve çeşitlendirerek devam etmektedir. Günlük yaşantınız da veya çalışma (ofis…) ortamlarında kolayca Tercih edebileceğiniz ve giysi Kombinlerin de rahatça kombin yapabileceğiniz çeşitli modellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kalite ve Şıklığın bir arada olduğu Firmamız da her geçen sezon daha bir üst seviye ye yükseliyoruz.
Müşteri memnuniyeti odaklı ve verimliliği esas alan bir satış politikamız mevcuttur. Hesaplı Fiyatları ile her yönden müşterimizi memnun etmek bilincindeyiz. İşini severek yapan ve bunu bir hedef belirleyen konuma sahibiz Moda’nın güncel ve zarifliğini yansıtmak bilinci ile ürünlerimizi size sunmaktayız…